Prekių katalogas

Olimpinis grifas Farmer Walk Bar Marbo MF-G006 2 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  31074
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Marbo Sport
  Svoris
  14 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2022-02-21
 •  

  The Farmer's Walk modelis yra viena iš „Strongman“ varžybų rungčių, kurios apima dviejų svarmenų kilnojimą ir įveikimą iš abiejų distancijų. Olympic Griffin Farmer Walk Bar yra profesionalus prietaisas, skirtas treniruotis šiose sudėtingose varžybose.

  Svarbiausias ūkininko pasivaikščiojimo metu yra stiprus suėmimas, todėl kiekvienoje štangoje buvo įrengta papildoma, stora rankena, leidžianti treniruotis stiprinant rankų raumenis.

  Kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, visos rankenos turi gofruotą paviršių, kuris apsaugo nuo slydimo.

  Štai kokius pratimus galėsite atlikti su MF-G006 štanga

  • Farmer's walk (ūkininko pasivaikščiojimas);
  • Farmer's walk su pastorinta rankena.

   

  Pasirinkimai:

  Raizgytos, dvigubos rankenos

  Jūsų saugumą treniruotės metu lemia tvirtą suėmimą.

  Siekiant užtikrinti patikimą ir patogų valdymą, kiekvienos štangos rankena yra kruopščiai raizgyta. Dabar jums nereikia jaudintis, kad sunki štanga išslys iš rankų.

  Kiekviena štanga turi dvi rankenas: vieną standartinę, kurios skersmuo 3 cm, o kitą – 4.8 cm skersmens, kad būtų galima papildomai treniruoti rankas.

  Vieta svoriams

  Farmer Walk buvo sukurta treniruotis su olimpiniais svoriais.

  Kiekviena štanga turi iki 33 cm vietos svoriams.

  Chromuotos rankenos, kurių skersmuo yra 5 cm, buvo padengtos guminėmis detalėmis, kurios sugeria apkrovą ir užtikrina tylų veikimą net intensyvių treniruočių metu.

  Apdaila pusapvalio galinio dangtelio pavidalu palengvina svorių uždėjimą ir suteikia visai struktūrai nepakartojamą ir modernią išvaizdą.

  Didžiausia apkrova – 150 kg

  Štanga pagaminta iš vamzdžio, kurio skersmuo yra 4.8 cm, o sienelės storis - 2.5 mm. Tokie parametrai rodo, kad jo maksimali apkrova yra iki 150 kg.

  Free Weight serija – Free weight sporto salė

  Marbo Free Weight serija yra komercinė svorių įranga, skirta profesionaliems kultūristams, vertinantiems patogumą ir pasitikėjimą mankšta.

  Šios serijos prietaisams būdinga konstrukcija, pagrįsta 100 x 50 mm ir 100 x 40 mm patvariais profiliais, kurių sienelių storis yra 3 mm. Kiekvienos konstrukcijos dizainas turi akiai malonias kreives, kurios kartu su užapvalintu apmušalų korpusu leidžia Free Weight serijai atrodyti patraukliai ir moderniai. Ši įranga bus bet kurios profesionalios sporto salės pasididžiavimas!

  Siekiant užtikrinti klientų saugumo, Europos kokybės centras patikrino mūsų įrangos saugumą ir atitiktį taikomiems standartams.

  Šių bandymų rezultatas yra saugos sertifikatas ir aukščiausio lygio saugumo sertifikatas, kuriuos gavome įrenginiams iš Free Weight linijos.

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija