Prekių katalogas

Mobilus krepšinio stovas su spyruokliuojančiu lanku Exit Galaxy 116x77cm

 • 38760
  42893 Sutaupykite 4133
  Į krepšelį 
 • „Galaxy“ nešiojama krepšinio sistema yra unikali. Tai sujungia paprastą naudojimą, kokybę ir dizainą!

  Draugiškas vartotojui; greito aukščio reguliavimo sistema

  „Galaxy“ turi unikalią sistemą, leidžiančią per kelias sekundes koreguoti aukštį. Jūs patraukiate valdymo rankenėlę ir, paspaudę žalią rankenėlę, slinksite sistemą norimu aukščiu. Automatiškai užrakinama valdymo rankenėlė. Ir tam reikia mažai jėgos, todėl net vaikai gali nustatyti tinkamą aukštį. Taigi bet kuriuo metu galite pasirinkti tinkamą aukštį. „EXIT Galaxy“ krepšinis reguliuojamas 5 skirtingais aukščiais: 230cm / 245cm / 260cm / 285cm / 305cm (rungtynių aukščio senjorams)

  Paprasta naudoti; galima lengvai perkelti

  „Galaxy“ nešiojamas krepšinis turi unikalų judamąjį rėmą, kuriame yra priešpriešinių svorių. Jei naudojate „normalias“ judančias sistemas, prieš pradedant jį perkelti, dažnai turite pakreipti visą sistemą. Tai nėra lengva ir kartais net pavojinga vaikams. „Galaxy“ rėme yra trys (3) ratai, kuriuos galima lengvai nustumti. Pasukamas ratukas priekyje leidžia lengvai vairuoti. Priekinė rankena leidžia vairuoti ir judėti dar lengviau. Net vaikai gali perkelti sistemą.

  Kontroliniai svoriai

  Rėmas yra lankstus ir atsparus oro poveikiui, kuris gali būti uždarytas ir kuriame yra trys (3) priešiniai svoriai. Šios atsvaros užpildytos smėliu ir leidžia sistemai tvirtai stovėti. (55 kg kiekvienam smėlio maišui. Taigi bendras kontra-svoris yra apie 165 kg) Skirtingai nuo sistemų, kuriose yra plastikinis pagrindas, pripildytas vandeniu, galaktika nesandarėja, nepažeidžiama šalčio ir visada saugi!

  Kokybė

  Tvirtas rėmas ∅89mm, sustiprintas krepšinio žiedas ir plieninis rėmelis su polikarbonatu (PC) užtikrina daug valandų žaidimo ir įdomumo! Trijų tiekiamų smėlio maišelių, kuriuos vėliau dedate į šiam tikslui skirtą dangtelį, užpildymas garantuoja, kad rėmas yra tvirtai pritvirtintas. Ši versija yra su labai stipria lanksčia dunk žiedu. Dabar galite padaryti tikrai įspūdingą Slamdunk!

  Backboard characteristics

  Backboard shape
  Rectangular
  Backboard dimensions (w x h)
  116 x 77 cm
  Backboard colour
  Transparant
  Backboard material
  Polycarbonate (plastic)
  Backboard thickness
  24 mm

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija