Prekių katalogas

Medinis vaikų žaidimų namelis su terasa, smėlio dėže ir čiuožykle Exit Loft 700 Natural

 • 78430
  86694 Sutaupykite 8264
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  EXIT
  Svoris
  164 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-07-12
 •  

  Kiekvienas vaikas nori turėti savo žaidimų namą sode. Saugi vieta žaisti ir atsipalaiduoti su draugais, broliais ir seserimis. „Loft 700“ yra tokie žaidimų namai. Su savo dideliais matmenimis „Loft 700“ yra erdvus namas, kuriame vaikai gali žaisti laisvai. Šie žaidimų namai taip pat yra su dideliu smėlio dėžės plotu. Pakeltuose žaidimų namuose yra tikroji terasa (1,20 aukščio), o naudodamiesi skaidrių slankikliu grįšite! Ir net lyjant lietui jis išlieka sausas viduje dėl vandeniui atsparaus stogo. Jo džiaugsmingos spalvos tai yra idealus žaidimų namai ir svajonė kiekvienam vaikui.

  Patvarus

  Namai yra pagaminti iš džiovintos kedro medienos. Tai ypatingas medienos tipas, nes jis natūraliai atsparus oro sąlygoms, todėl jis gali lengvai atlaikyti drėgmę. Cedaro mediena nebuvo apdorota cheminėmis medžiagomis, kurios dažnai būna kitų medienos rūšių atveju. Todėl kedro mediena yra saugi jūsų vaikams! Žaidimo namų plokštės jau nudažytos vandens pagrindu.

  Saugus!

  Žinoma, šis žaidimų namai atitinka galiojančius saugos standartus (EN-71), kad užtikrintų optimalų vaikų saugumą. Be to, kedro mediena nėra apdorojama cheminėmis medžiagomis, todėl nesukelia alergijų.

  Lengvas montavimas!

  Namas yra iš anksto surinktas. Tai tikra iš anksto parengta sistema, kurioje turite tik pritvirtinti medines plokštes. Net durys ir langai yra iš anksto sukurti! Be to, plokštės buvo išgręžtos, todėl labai lengva jas surinkti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija