Prekių katalogas

Medinis vaikų žaidimų namelis su terasa, smėlio dėže ir čiuožykle Exit Loft 550 Natural

 • 94959
  103223 Sutaupykite 8264
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  EXIT
  Svoris
  182 kg
  Aukštis
  130 mm
  Ilgis
  150 mm
  Gylis
  90 mm
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-07-12
 •  

  Kiekvienas vaikas norėtų turėti savo žaidimų namą sode. Saugi vieta žaisti ir atsipalaiduoti su draugais, broliais ir seserimis. „Loft 550“ yra toks žaidimų namas. Su dideliais vidiniais matmenimis 1,18 x 1,71 m „Loft 550“ yra erdvus namas, kuriame vaikai gali žaisti laisvai. Ir net lyjant lietui jis išlieka sausas viduje dėl vandeniui atsparaus stogo. Džiaugsmingų spalvų žaidimų namai yra svajonė kiekvienam vaikui.

  Patvarus

  Namai yra pagaminti iš džiovinto kedro medienos. Tai ypatingas medienos tipas, nes jis natūraliai atsparus oro sąlygoms, todėl jis gali lengvai atlaikyti drėgmę. Kedro mediena nėra apdorojama cheminėmis medžiagomis, kurios dažnai būna kitų medienos rūšių atveju. Todėl kedro mediena yra saugi jūsų vaikams! Žaidimo namų plokštės jau nudažytos dažais vandens pagrindu.

  Saugus!

  Žinoma, šis žaidimų namas atitinka galiojančius saugos standartus (EN-71), siekiant užtikrinti optimalią vaikų saugą. Be to, kedro mediena nebuvo apdorota cheminėmis medžiagomis ir turi malonų kvapą kuris nesukelia alergijų.

  Variacija

  Konstrukcija gali būti montuojama tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje. Stiklą galima montuoti kairėje, dešinėje arba priekinėje pusėje. Laiptai montuojami taip pat pasirinktoje pusėje.

  Lengvas montavimas!

  Namas yra iš anksto surinktas. Tai tikra iš anksto parengta sistema, kurioje turite tik pritvirtinti medines plokštes. Net durys ir langai yra iš anksto surinkti! Be to, plokštės išgręžtos, todėl labai lengva jas surinkti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija