Prekių katalogas

Medinis vaikų žaidimų namelis su terasa, smėlio dėže ir čiuožykle Exit Crooky 750 Grey-Beige

 • 119752
  128017 Sutaupykite 8265
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  EXIT
  Svoris
  188 kg
  Aukštis
  130 mm
  Ilgis
  150 mm
  Gylis
  90 mm
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-07-12
 •  

  Ar norite žaisti tikroje žaidimų aikštelėje, kurioje yra daug vietos? Tada pasirinkite EXIT Crooky 750; tai tikrai puikus ir super patogus žaidimų namas! Fantastiška vieta žaisti kartu su savo broliais, seserimis ar draugais XXL versijoje. Su savo spalvų deriniu, asimetriniais langais ir durimis. Šis žaidimų namas tikrai atrodo kaip savarankiškai pastatytas rąstinis namelis! Pakeltame žaidimų name yra tikra terasa (1,20 m aukščio), kuri gali būti montuojama kairėje arba dešinėje pusėje, kurioje vaikai gali toliau žaisti šešėlyje arba net jei lyja! „EXIT Crooky“ vidaus matmenys nuo 110,5 iki 110,5 cm išorėje, iki 138 nuo 110,5 cm pločio viduje, todėl tai yra erdvus namas, kuriame vienu metu gali žaisti keli vaikai. Jaunesni vaikai gali pasimėgauti smėlio dėžė, o vyresni vaikai gali žaisti virš erdvios terasos arba žaidimų name! Be to, su priekyje esančia kreidine lenta „EXIT Crooky“ namelis yra pilnai išbaigtas.

  Patvarus

  Žaidimų namai yra pagaminti iš džiovinto kedro medienos. Tai unikalus medienos tipas, nes dėl savo pobūdžio jis yra atsparus atmosferos poveikiui ir drėgmei, taigi ir medienos pūvimui. Todėl kedras nėra apdorojamas nesaugiomis cheminėmis medžiagomis, kaip dažnai būna pušies ar eglės atveju, todėl jis yra naudingas aplinkai ir saugus vaikams. Plokštės visada dažomos vandens pagrindo dažais. EXIT Crooky taip pat turi bitumo stogą, kad jis būtų atsparus vandeniui.

  Saugus

  Žaidimų namai atitinka šiuo metu galiojančius saugos standartus (EN-71), užtikrinančius saugų ir malonų žaidimą. Be to, medienos tipas nėra apdorojamas nesaugiomis cheminėmis medžiagomis.

  Lengva surinkti

  Žaidimų namelis yra pagamintas iš iš anksto sumontuotų plokščių, kuriose taip pat yra sumontuoti langai ir durys: tikra fasado sistema. Be to, plokštės yra iš anksto išgręžtos, todėl jas lengvai galima pastatyti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija