Prekių katalogas

Medinis vaikų žaidimų namelis su terasa, smėlio dėže ir čiuožykle Exit Crooky 550 Grey-Beige

 • Kraunamos nuotraukos
  103223
  111488 Sutaupykite 8265
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  EXIT
  Svoris
  190 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-07-12
 •  

  Ar norite žaisti tikroje žaidimų aikštelėje, kurioje yra daug vietos? Tada pasirinkite EXIT Crooky 550; tai tikrai puikus ir super vėsus žaidimų namas! Puiki vieta žaisti kartu su savo broliais, seserimis ar draugais. Su savo spalvų deriniu, asimetriniais langais ir durimis šie žaidimų namai tikrai atrodo kaip savarankiškai pastatytas rąstinis namelis! Paaukštinta vaikų žaidimo aikštelė turi tikrą terasą, kuri gali būti montuojama kairėje arba dešinėje pusėje, kurioje vaikai gali toliau žaisti šešėlyje arba net jei lyja lietus! „EXIT Crooky“ vidiniai matmenys nuo 110,5 iki 110,5 cm ant žemės iki 138 110,5 cm pločio taške, todėl tai yra erdvus namas, kuriame vienu metu gali žaisti keli vaikai. Jaunesni vaikai gali pasimėgauti smėlio dėžėje, o vyresni vaikai gali žaisti virš erdvios terasos arba žaidimų namelyje! „EXIT Crooky“ priekyje esanti lenta yra baigta! 

  Patvarus

  Žaidimų namai yra pagaminti iš džiovintos kedro medienos. Tai unikalus medienos tipas, nes dėl savo pobūdžio jis yra atsparus atmosferos poveikiui ir drėgmei, taigi ir medienos puvimui. Todėl kedras nėra apdorojamas nesaugiomis cheminėmis medžiagomis, kaip dažnai būna pušies ar eglės atveju, todėl jis yra naudingas aplinkai ir saugus vaikams. Plokštės visada dažomos vandens pagrindu. EXIT Crooky taip pat turi bitumo stogą, kad jis būtų atsparus vandeniui.

  Saugus

  Žaidimų namai atitinka šiuo metu galiojančius saugos standartus (EN-71), užtikrinančius saugų ir malonų žaidimą. Be to, medienos tipas nėra apdorojamas nesaugiomis cheminėmis medžiagomis.

  Lengva surinkti

  Žaidimų namelis yra pagamintas iš iš anksto sumontuotų plokščių, kuriose taip pat yra sumontuoti langai ir durys: tikra fasado sistema. Be to, plokštės yra iš anksto išgręžtos, todėl jas galima lengvai pastatyti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija