Prekių katalogas

Medinis irklavimo treniruoklis su reguliuojamu vandens pasipriešinimu First Degree Viking 3 V Ash (uosis)

 • 157024
  181817 Sutaupykite 24793
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  First Degree Fitness
  Svoris
  32.5 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-02-28
 • First Degree Viking 3 V yra dailus ir modernus vidaus irklavimo treniruoklis, tinkamas paprastoms kardiotreniruotėms bei didelio intensyvumo mankštoms. Gražus ir tvirtas rėmas pagamintas iš etiškai tiekiamo amerikietiško uosio. Šis namų irklavimo treniruoklis, pasižymintis savo efektyvumu, dailumu ir patikimumu, nustato naujus formos ir funkcijos standartus.

  Viking 3 V patentuota dviejų talpų sistema suteikia 5 reguliuojamus vandens pasipriešinimo lygmenis. Pasirinkus 1 lygmenį, pasipriešinimas tinka pradedantiesiems, prastos fizinės formos asmenims ir reabilitacijos pacientams, dar tik pradedantiems sportuoti. 5 lygmuo yra skirtas didelio intensyvumo intervalinėms treniruotėms (HIIT) ir trumpam sprintui.

  Viking 3 V suteikia sklandų ir pastovų pasipriešinimą viso yrio metu, nesvarbu, kokiu greičiu irkluosite ir kokį lygmenį pasirinksite. Sportuojant imituojamas tikro irklavimo vandenyje jausmas, todėl su kiekvienu yriu norisi dar labiau pasistengti.

  Šis išskirtinis treniruoklis užima stebėtinai mažai vietos ir gali būti lengvai pastatytas vertikaliai. Jis yra patrauklus daugeliui naudotojų, įskaitant reabilitaciją atliekančius pacientus ir senjorus. Su Viking 3 V galima naudoti FDF sėdynės atlošo rinkinį FluidRower, suteikiantį papildomą atramą nugarai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija