Prekių katalogas

Medinis irklavimo treniruoklis su reguliuojamu vandens pasipriešinimu First Degree Viking 2 V Ash (uosis)

 • 148760
  173553 Sutaupykite 24793
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  First Degree Fitness
  Svoris
  38.2 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-02-28
 • First Degree Viking 2 V yra dailus ir modernus vidaus irklavimo treniruoklis, tinkamas paprastoms kardiotreniruotėms ir didelio intensyvumo mankštoms. Tvirtas rėmas pagamintas iš aukščiausios kokybės, etiškai tiekiamo amerikietiško uosio.

  Viking 2 V patentuota dviejų talpų sistema suteikia 5 reguliuojamus vandens pasipriešinimo lygmenis. Pasirinkus 1 lygmenį, pasipriešinimas tinka pradedantiesiems, prastos fizinės formos asmenims ir reabilitacijos pacientams, dar tik pradedantiems sportuoti. 5 lygmuo yra skirtas didelio intensyvumo intervalinėms treniruotėms (HIIT) ir trumpam sprintui.

  Viking 2 V turi valdymo pultą su „Bluetooth“ jungtimi ir gali būti naudojamas su širdies ritmą matuojančia rankena. Pasitelkus „Bluetooth“ automatinio reguliavimo technologiją, treniruoklio talpos pasipriešinimas automatiškai pritaikomas pagal valdymo pulto rodmenis, taip užtikrinant sklandžią mankštą.

  Šį kompaktišką modelį patogu laikyti pastačius vertikaliai. Jis yra patrauklus daugeliui naudotojų, įskaitant reabilitaciją atliekančius pacientus ir senjorus. Su Viking 2 V galima naudoti FDF sėdynės atlošo rinkinį FluidRower, suteikiantį papildomą atramą nugarai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija