Prekių katalogas

Karkasinis baseinas su stogeliu ir filtru Exit Stone 300x76cm

 • 28843
  37107 Sutaupykite 8264
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  EXIT
  Svoris
  20 kg
  Aukštis
  55 mm
  Ilgis
  120 mm
  Gylis
  30 mm
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-07-12
 • „EXIT Stone“ baseinas yra apvalaus rėmo baseinas su kupolu. Baseine yra filtro siurblys ir iš tikrųjų išsiskiria savo vėsiu akmens modeliu. Milteliniu būdu dengtas plieninis rėmas ir tvirtos „EXIT Wood“ baseino kojos užtikrina, kad baseinas visada išliks stabilus ir tarnaus ištisus metus. Įtrauktas siurblys atgaivina vandenį ir išlaiko švarą, kad būtų išvengta užteršimo. Filtrų siurblys lengvai montuojamas prie baseino ir filtro kasetės užtikrina, kad vanduo išliktų gražus ir švarus. „EXIT Wood“ baseinas visada pasiruoštas maudynėms!

  Su „EXIT“ kupolu baseinams jūs nebepriklausote nuo oro prognozių. Kupolas sulaiko purvą kuris galivpatekti į vandenį ir taip pat veikia kaip tvarus vandens šildymo sprendimas, nes saulės šiluma sulaikoma po kupolu. Kupolas yra lengvai atidaromas dėl savo unikalaus vyrių mechanizmo ir todėl, kad jis yra skaidrus, vis tiek galite stebėti, kas vyksta už baseino ribų.

  Unikalus baseinas su vėsiu akmens piešiniu ir juodu rėmeliu ir natūraliu vaizdu, medinis baseinas puikiai dera prie jūsų sodo. Baseino viduje yra mėlynos spalvos, todėl jame jaučiamas gaivumas. „EXIT Stone“ baseinui yra keletas papildomų priedų, pvz., Žemės ir baseino dangtis, chloro dozatorius, bandymo juostelės ir baseino priežiūros rinkinys, kad baseinas būtų geriausia.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija