Prekių katalogas

Karkasinis baseinas su stogeliu Exit Wood 540x250x100cm

 • 86694
  94959 Sutaupykite 8265
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  EXIT
  Svoris
  180 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-07-12
 • „EXIT Wood“ baseinas - tai stačiakampis rėminis baseinas su medine išvaizda. Šis baseinas su mediniu vaizdu yra standartinis su filtro siurbliu ir baseino kopėčiomis, su kuriomis galite saugiai patekti į baseiną ir išlipti iš jo. Medinis baseinas turi šiuolaikišką ir tvirtą medinį šabloną, kuris sukuria išskirtinį sodą. „EXIT“ baseine yra tvirtos 3 sluoksnių sienos, pagamintos iš PVC ir poliesterio. Pridedamas filtro siurblys palaiko vandenį šviežią ir švarų, kad išvengtų taršos. Filtravimo siurblys lengvai montuojamas ant baseino ir vanduo filtruojamas naudojant filtrų kasetes.

  Su „EXIT“ kupolu plaukimo baseinams nebėra orų malonės. Kamuolys užtikrina, kad į vandenį nepatektų nešvarumų ir tai yra tvarus sprendimas šildyti vandenį, nes saulės šiluma yra sulaikoma po kupolu. Dėl integruotų dujų slėgio spyruoklių kupolas yra skaidrus ir lengvai atidaromas. Kupolas taip pat turi keturis sulankstomus langus.

  Baseino plieninis juodas rėmas yra ypač storas ir 50 mm skersmens. Rėmo kojos užtikrina optimalų stabilumą, kad baseinas visada išliktų tvirtas. Taip pat buvo atsižvelgta į tvarumą; todėl juodas rėmas yra cinkuotas ir padengtas milteliais, kad nerūdytų. EXIT žaisluose tai vadiname dvipusio dengimo sistema. Laikas atgaivinti savo EXIT baseiną sode!

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija