Prekių katalogas

Bėgimo takelis Reebok Floatride FR30, juodas

 • Kraunamos nuotraukos
 • "FR30 Floatride" turi naujausią bėgimo takelio technologiją, kuri padeda tobulinti bėgimo namuose patirtį. Sukurtas visiškai pagal namų bėgiko poreikius, FR30 bėgimo takelis pasižymi tvirtu ir patikimu veikimu, kokio galima tikėtis iš intensyviai naudojamo komercinio bėgimo takelio, ir tas pačias funkcijas bei privalumus perkelia į stilingą, minimalistinį dizainą, sukurtą specialiai bet kokiai namų aplinkai papildyti.

   

  "FR30" pagrindą sudaro naujausias "Reebok" ekologiškas "eco-Kinetic" variklis, užtikrinantis įspūdingą galią iš kompaktiško, tylaus ir efektyviai energiją vartojančio maitinimo bloko. Efektyviai patalpintas po aptakiu variklio gaubtu, "eco-Kinetic" variklis pasiekia didžiausią 4,0 AG galią, be vargo išjudindamas bėgimo takelį iki 20 km/h (12,4 mph) greičio. Bėgimas - tai ne tik greitis, todėl variklio ištvermė buvo kruopščiai išbandyta, kad būtų užtikrintas maksimalus patikimumas per visą jo tarnavimo laiką. "Reebok" taip įsitikinę "eco-Kinetic" variklio galia ir patikimumu, kad suteikia jam pirmaujančią 10 metų variklio garantiją.

   

  Įkvėptas ir išmoktas iš apdovanojimus pelniusio bėgimo batelio "Floatride", FR30 bėgimo takelyje įdiegta "Floatride+" - naujausia bėgimo takelio amortizacijos technologijos inovacija. Strategiškai išdėstytos amortizacijos zonos išilgai bėgimo tako padeda sumažinti sąnariams tenkančią smūgių apkrovą ir efektyviai sugeria energiją, kad būtų užtikrintas energingas amortizacijos pojūtis ir itin sklandus važiavimas.

   

  Bėgikas gali visiškai kontroliuoti savo patirtį, nes vienu mygtuko paspaudimu galima pasirinkti 15 galios nuolydžio lygių, 24 motyvuojančias treniruočių programas ir 3 širdies ritmo kontrolės programas . Tai galima dar labiau patobulinti kuriant asmenines treniruotes ir sinchronizuojant FR30 su "Reebok Fitness App" programėle, kad atsivertų visas virtualių bėgimo maršrutų ir iššūkių pasaulis. Jie gali palaikyti tempą ir motyvaciją leisdami mėgstamus muzikos kūrinius per integruotus erdvinio garso garsiakalbius arba žiūrėdami naujausias televizijos laidas ir filmus per išmaniojo įrenginio medijos doką. Reguliuojamas ventiliatorius padės išlaikyti vėsą ir komfortą bėgant.

   

  Progresas stebimas ploname LED pulte su daugybe tiesioginių grįžtamojo ryšio rodiklių, įskaitant greitį, atstumą, laiką, kalorijas, širdies ritmą ir kt. Daugiau duomenų galima stebėti ir analizuoti naudojant suderinamą "Reebok Fitness App" programėlę, kad bėgikas galėtų tobulėti ir siekti savo asmeninių tikslų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija