Prekių katalogas

Batutas BERG Grand Champion Regular - 470 cm, žalias, su saugos tinklu Deluxe

 • Kraunamos nuotraukos
  120496
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  BERG
  Svoris
  133.2 kg
  Aukštis
  310 mm
  Ilgis
  275 mm
  Gylis
  470 mm
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2021-11-08
 • Grand Champion yra didžiausias batutas esantis BERG asortimente. Dėl ovalios formos jis turi apvalaus ir stačiakampio batuto privalumus. Batuto forma taip pat suteikia šokinėjimo plotui daug saugios erdvės, todėl šį didelį plotą galėsite optimaliai išnaudoti. Batuto komplekte yra ir specialiai pritaikytas saugumo tinklas Grand Champion, kuris leis Jums saugiai šokinėti ilgus metus.

  BERG Aptarnavimas ir garantija

  BERG reiškia kokybę. Kartu su kelių metų garantiją mūsų produktams. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys yra testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas, kaip naudoti produktą.

  Vis dėlto laikui bėgant kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad praėjus penkeriems metams po pirkimo jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

  Garantija

  Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis yra aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

  Kažkas sugedo garantiniu laikotarpiu?

  Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, turėkite pirkimo kvitą su savimi. Jums BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

  Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs

  Jokiu problemu! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelis jų galėsite pasikeisti nesunkiai patys. Ar norite, kad tai padarytų specialistas? Tada palikite spręsti BERG atstovams.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija