Prekių katalogas

Batutas BERG Champion Regular – 330 cm, žalias, su saugos tinklu Deluxe

 • Kraunamos nuotraukos
 • "BERG Champion" batutas suteikia fantastišką šokinėjimo komfortą visiems. Champion" konstrukcija užtikrina, kad ant puikios kokybės batuto galėsite saugiai šokinėti ilgą laiką. Spyruoklių "TwinSpring Gold" derinys su "AirFlow" šokinėjimo kilimėliu užtikrina mažesnį oro pasipriešinimą ir didesnį šokinėjimo paviršių. Kartu tai užtikrina geresnius ir aukštesnius šuolius! Apsauginis tinklas "Safety Net Deluxe" padaro batutą išbaigtą. Dėl labai aukštos tinklo kokybės, storo putplasčio aplink stulpus ir tvirtos kraštų medžiagos šio tinklo tarnavimo laikas itin ilgas. Unikali lanko formos konstrukcija tinklo viršuje užtikrina, kad batutas visada atrodytų nepriekaištingai. Nesvarbu, kurį pasirinksite, su "BERG Champion" pasirinksite kokybę.

      - "Airflow" šokinėjimo kilimėlis užtikrina 50 % didesnį oro srautą. Tai užtikrina didesnį šokinėjimo komfortą, aukštesnį ir lankstesnį šokinėjimą!
       - Kadangi "TwinSpring Gold" spyruoklės išdėstytos kampu, jos yra itin ilgos ir elastingos, nesumažindamos šokinėjimo paviršiaus.
       - Papildomas saugumas dėl storo PVC apsauginio krašto.
       - Apsauginis tinklas turi savaime užsidarantį įėjimą su išraiškinga apdaila, storas putas aplink stulpus ir yra geros kokybės. Saugus sprendimas!
       - Batuto ir tinklo konstrukcija yra labai tvirta dėl konstrukcijos ir plieninių spaustukų bei surinkimo detalių.
       - Ypač ilgas apsauginio krašto tarnavimo laikas dėl viršutinio ir apatinio ne mažiau kaip 0,55 mm storio PVC sluoksnio!

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija